Kaftan Плажа Носат Костими За Капење Жените Плажа Крпа Beachwear Плажа Облечи Туника Правец На 2 Носат Облека Де Plage Saidas Praia De Toalla Playa
Ново - 40 %

Kaftan Плажа Носат Костими За Капење Жените Плажа Крпа Beachwear Плажа Облечи Туника Правец На 2 Носат Облека Де Plage Saidas

Залиха
DEN 783.36
DEN 470.00
Износот:


11613 Топла Продажба Покрие Ups-От
11614 Новодојдени Покритие

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
СИЕРА СУРФЕР
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот нема:
ZS048
Извор категорија:
место
Дали инвентар:
No
Дали надворешна трговија:
No
Применливи пол:
Женски
Потекло:
жеџијанг
Ткаенина Содржина:
Ткаенини од полиестер влакна (полиестер)
компонента содржина:
100
боја:
Бело | Црна

Поврзани производи