Година Гроздобер Палата Готски Лажни Јака Црна Монистра Гем Шупливи Цвеќиња Чипка Лигавче Ѓердан & Приврзоци Краток Ѓердан Ѓердани Жени
Ново - 11 %

Година Гроздобер Палата Готски Лажни Јака Црна Монистра Гем Шупливи Цвеќиња Чипка Лигавче Ѓердан & Приврзоци Краток Ѓердан

Залиха
DEN 84.96
DEN 76.00
Износот:


Никел и Олово Слободни
Материјал : Алуминиум & Смола & Чипка
Големина : Како На Сликата
Тежина : 22.9 Грама

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Torques
Пол:
Жените
Бренд Име:
Seblasy
Материјал:
Чипка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
As Picture
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
JTC99735
Повод:
Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носење
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Функција:
Висок квалитет
Експрес Слободен Испорака:
Цел >120usd DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ ЕМС ARAMEX Бесплатен Превозот ...

Поврзани производи