2 ПАРЧИЊА/многу пасивни кристали 13.560 MHZ, 13.56 M (5032 5 x3. 2. 5 * 3.2) 2 нозе AliExpress

2 ПАРЧИЊА/многу пасивни кристали 13.560 MHZ, 13.56 M (5032 5 x3. 2. 5 * 3.2) 2 нозе AliExpress

Залиха
DEN 53.76
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YUXINYUAN
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Теорија:
123456789
Заштита На Функција:
IC
Напон:
V

Поврзани производи