5 КОМПЈУТЕРИ/set Јапонија Kitt Цртан филм Мачка Користи Поштенски Марки со пост Марка, Добра Состојба Лична Колекција Печат, Не Repe
Ново - 4 %

5 КОМПЈУТЕРИ/set Јапонија Kitt Цртан филм Мачка Користи Поштенски Марки со пост Марка, Добра Состојба Лична Колекција Печат,

Залиха
DEN 71.04
DEN 68.00
Износот:

Напомена : Ве Молиме Да Користите Кошничката За Пазарување,Еден Freightage Опфаќа Повеќе Производи.
Детали За Производот
1. Ве молиме потврдете го вашиот најновите адреса, кога ќе поставите вашата нарачка, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса, па така ,бидете сигурни дека тоа е точно . Ако имате закажете со погрешна адреса, ве молиме да ми кажете вашата точна адреса .
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата .
3. Ве молиме потврдете го вашиот склопот на превозот метод пред да нарачате,Нормално, тоа трае 7-30 дена за пристигнување преку Кина Пост Воздух Mail , и трае 3-10 дена од Express.
4. Понекогаш, тоа може да потрае подолго време поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога ќе donot добиете вашата точка на време. Ако не примите објект во рок од 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
1. Само неисправен производ нуди размена.
2. Неисправни производи мора да се врати во рок од 5 дена откако ќе се примени предмети.
3. Тоа може да потрае 1-5 дена за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот prodect .Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со procucts сте го добиле ,ве молиме контактирајте со нас во времето и ќе се обиде најдобро да се slove проблемите и да се направи сте задоволни
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно !

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
поштенски марки
Материјал:
Пост Печат
Употреба:
Collectiable
Тип:
sellos
Тема:
Цртан филм
квалитет:
5 компјутери/set
Земја:
Јапонски
Големина:
Middle
Состојба:
Исклучување На Хартија

Поврзани производи