Монтажа Дупка 8.5 mm x 13.5 mm 100Pcs Црна AC 250V3A 2 Pin SPST за вклучување/исклучување На Snap-In Брод Рокер Префрлате
Ново - 20 %

Монтажа Дупка 8.5 mm x 13.5 mm 100Pcs Црна AC 250V3A 2 Pin SPST за вклучување/исклучување На Snap-In Брод Рокер Префрлате

Залиха
DEN 522.24
DEN 418.00
Износот:


Монтажа Дупка 8.5 mm x 13.5 mm 100 Pcs Црна AC 250 V3 A 2 Pin SPST за вклучување/исклучување На Snap-In Брод Рокер Префрлате

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
Рокер Префрлате

Поврзани производи