1pcs 76*58cm Жените Ресторан Домашна Кујна престилка симпатична куче и мачка Печатени Џеб Чипка Готвење Памук Престилка
Ново - 40 %

1pcs 76*58cm Жените Ресторан Домашна Кујна престилка симпатична куче и мачка Печатени Џеб Чипка Готвење Памук Престилка

Залиха
DEN 504.00
DEN 302.00
Износот:

Карактеристики : Материјал : Полиестер /лен Боја : Како на сликите покажуваат Големини : Прибл. (L) X (W) 78cm X 65cm Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2. Бојата може да има мала разлика поради различни monitor display. Опис : Враќање политика Ако сакате да го промените ,pls директно контактирајте со нас .Освен квалитетот прашање , купувачот треба одговорен за товарни и назад или било која друга дополнителна такса . Исто така, треба задржи стоката во оригиналната состојба . Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важно за нас ,ние искрено се надевам дека ќе ги задоволи нашите производи и да оставите позитивен фидбек .Откако ќе се не satisifed , pls kinldy е-пошта до нас или ни даде на повик .Ние ќе се потрудиме да ја услугата ќе рок од 24 часа, ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.Пред или по купувањето.ние сме посветени на вашиот 100% задоволство

Декларираните карактеристики

боја:
БР.1, NO2, NO3, NO4
Големина:
75X58CM
Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Употреба:
Чистење
Тип:
Лигавче
Материјал:
Лен

Поврзани производи