Целосно Нова Шема Тренд Мода Rimless Сонце Очила се Спротивстави на Замор Одбрана Сјајот очила за сонце Најлон Експлозија-доказ Леќа Сонцето-сенка
Ново - 10 %

Целосно Нова Шема Тренд Мода Rimless Сонце Очила се Спротивстави на Замор Одбрана Сјајот очила за сонце Најлон Експлозија-доказ

Залиха
DEN 1247.52
DEN 1123.00
Износот:

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време, обработка време е 1-3 дена нормално, викенд и празници е можно да потрае подолго. Време на испорака : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучуваат време на викендите и празниците.
=> Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ali Express Стандард за Испорака( се Препорачува ) : ние испрати цел да го aliexpress магацин, тие ќе се најде најдобар превозот патот кон вашата земја, вклучуваат кина пост воздух mail, сингапур пост, e Packet, Холандија пост и други пост итн. Ние, исто така, ќе испрати истите повратни информации за вас.
ТНТ/Федекс/UPS/локација за подигнување на курирска( се Препорачува ) : 3-10 работни дена нормално, понекогаш тоа се земе побавно. Прифаќаме само враќање на стока по пошта, или ЕМС.
e Packet( се Препорачува ) : 7-15 работни дена нормално, не вклучуваат празници и испорака достигнало врвот, како 11. Царина : треба да се плати од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина. Да им помогне на купувачите се намали или избегне царина, ние ќе пишуваат како "Подарок", или "Примерок" во -8/pc вредност цена на фактурата. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако имате било какви сугестии, ве молиме оставете белешка во ред. Испорака време може да се разликува, особено за време на сезона. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.11 голема промоција.
=> Превозот
1. (Ние може да се испратат во САД,руската, Украина, New zeland, Австралија, велика БРИТАНИЈА, Германија, Канада, Франција, Норвешка, Израел,
Саудиска Arabi, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Австрија, Белгија, Швајцарија, Данска, Унгарија , Италија, Луксембург, Холандија, Полска, Шведска, Турција, Финска, Ирска, Португалија, Мексико, Бразил сега)
Ali Express Премија за Испорака( се Препорачува ) : 7-15 дена, ние испрати пратката да aliexpress склад. Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL/Федекс/UPS/ТНТ ќе наплаќаат екстра " Remote Област Такса ", pls контактирајте со нас ако вашата адреса е припаѓаат ова, ве молам, разберете го тоа.
EMS курир( се Препорачува ) : 7-20 дена нормално, некои земји е побавно за 18-43 дена.
Кина Пост Registerd Воздух Mail & Сингапур Пост( се Препорачува ) : времето за испорака е 15-60 дена нормално, бразил е 15-90 дена, време на испорака не е стабилна, тоа не ги вклучуваат празници или непредвидени разлика, ако за време на испорака не е доволно, pls контактирајте со нас да се прошири за вас, не достави каков било спор, ви благодарам многу. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
=> Повратни информации и Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно! Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Brightzone
Стил:
Rimless
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Деца
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
Најлон експлозија-доказ филм
Леќа Ширина:
сива
Број На Модел На:
S2081
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Спецификации:
Рутински
Дали Поларизирана Светлина:
no

Поврзани производи