200 Бела Акрилна Пенливи Сребро Бејзбол Шема Круг Топката Монистра 12mm
Ново - 12 %

200 Бела Акрилна Пенливи Сребро Бејзбол Шема Круг Топката Монистра 12mm

Залиха
DEN 388.32
DEN 342.00
Износот:


200 Бели Пенливи Сребро Бејзбол Шема Акрилик Круг Монистра 12mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AB07-10-А
КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутери
Состојба : Нова
Бојата : Белата боја
Големина : прибл. 12mm во дијаметар, дупка големина 3мм
Материјал : Акрилик

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
finding4show
Техника:
Полиран
Материјал:
acryl
Број На Модел На:
-
Тип На Производ:
Монистра

Поврзани производи