1PC Бесплатен Превозот Накит Beading Мушка Crimping Crimper Клешти Алатка 13cm
Ново - 25 %

1PC Бесплатен Превозот Накит Beading Мушка Crimping Crimper Клешти Алатка 13cm

Залиха
DEN 151.20
DEN 113.00
Износот:


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
61g
Објектот Дијаметар:
13cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Број На Модел На:
120329133212
Објектот Должина:
13cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
5.5cm
Производ Карактеристики:
Ferronickel Страна Машина
Бренд Име:
YYW
Објектот Ширина:
5.5cm

Поврзани производи