Бајонет Мешање Млазници Епоксидна Смола Статичен Миксер за Duo Пакет Epoxies

Бајонет Мешање Млазници Епоксидна Смола Статичен Миксер за Duo Пакет Epoxies

Залиха
DEN 384.00
Износот:


Дизајниран за 50мл две-компонента кертриџ( Бајонет детали одговара на стандард 50мл касети), да обезбеди целосна и темелно материјали за мешање за широк спектар на две компонента материјали.
MA3.0-08 S, MA3.0-17 S,MA5.4-17 S,MA6.3-20 се спирални миксери со елементи внатре 180º спирален пресврти наизменични во или десно или лево-страна на ротација.
на плоштадот геометрија MAQ05-16 L(Зелена),MAQ05-16(Злато), MAQ05-24 L(Зелена) се состои од серија на балансира левата и десната елементи со повремени текови инвертери. Протокот инвертери ефикасно канал на течности од ѕидовите во центарот на миксер и од центарот на ѕидови.
Вие може да видите НЕКОИ МОЖЕ да СЕ МОНТИРА СО Игла како на сликата покажува но пакетот не вклучуваат игла која се појавува во слика .

Декларираните карактеристики

Употреба:
Комерцијални Производство
Број На Модел На:
BMN
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Бренд Име:
FLATWORLD

Поврзани производи