100PCS/многу Риболов Виси Прилепува Големина 0 1 2 3 4 5 6 Нерѓосувачки Челик Мали Риболов Справи со Додатоци за Намамат/Surf Риболов
Ново - 20 %

100PCS/многу Риболов Виси Прилепува Големина 0 1 2 3 4 5 6 Нерѓосувачки Челик Мали Риболов Справи со Додатоци за Намамат/Surf

Залиха
DEN 299.52
DEN 240.00
Износот:

Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време. Производот продажба во нашата продавница не вклучува било локалните даноци, ниту, пак, сме должни да плаќаат локалните даноци.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари.
П : Како да направи плаќање? A : можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард.
[ 100 PCS/многу ] Риболов Виси Прилепува Големина 0 1 2 3 4 5 6 Нерѓосувачки Челик Виси Snap Мали Риболов Справи со Прибор за Риболов Намамат
Изработени од Нерѓосувачки Челик
Големина : 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина. П : Колку долго може да се добие мојата цел? А : ве Молиме преглед над колона "време на испорака". За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас.
Боја : Црна, Бела Случаен Боја
Продажба на Единица : 100pcs/многу
Ве молиме изберете големина ти треба во боја дел (pict ure означена големина)
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време. П : Може ли да ве прашам за други прашања? A : Да, ние сме дозволено да се одговори на сите прашања на клиентите може да се и ќе бидат среќни да одговорите во рамките на нашето знаење.

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
крапот мамка
Број На Модел На:
A
Бренд Име:
Wifreo

Поврзани производи