Жените на Мажите Гроздобер Платно од Кожа Училиште Briefcase Воена Патна Торба Гласник Прашка Crossbody Торба Satchel-Јаглерод

Жените на Мажите Гроздобер Платно од Кожа Училиште Briefcase Воена Патна Торба Гласник Прашка Crossbody Торба Satchel-Јаглерод

Залиха
DEN 1444.80
Износот:


Мажите Гроздобер Платно од Кожа Училиште Воена Торба Гласник Прашка Crossbody Торба Satchel-Јаглерод
Добредојде!
Описи :
Предмет Тип : Мажите Гласник Кеси
Број на Рачки/Ремени : Еден; Внатрешни работи : Внатрешни работи Слот Џеб
Форма : На Багажникот; Шаблон Тип : Цврсти
Обвивка Материјал : Памук; Стил : Неврзан
Главен Материјал : Платно
Чанти Тип : Гласник Кеси
Големина : 34*27*11cm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
камерата торба
Главен Материјал:
Платно
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Бренд Име:
WOVELOT

Поврзани производи