2017 Оригинални Xiaomi Mi Bluetooth Звучник 2 Пренослива Безжична Мини subwoofer Говорникот Поддршка Handsfree Повици 4.1 за Xiomi Xaomi
Ново - 40 %

2017 Оригинални Xiaomi Mi Bluetooth Звучник 2 Пренослива Безжична Мини subwoofer Говорникот Поддршка Handsfree Повици 4.1 за

Залиха
DEN 2207.52
DEN 1324.00
Износот:

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
2016 година Оригинални Xiaomi Mi Bluetooth Звучник 2 Пренослива Безжична Мини subwoofer Говорникот Поддршка Handsfree Повици 4. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Следење со Цел : www. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.1 за Xiomi Xaomi
Спецификација за производ : Бренд : Xiaomi 100% оригинални xiaomi говорникот Добар квалитет на звукот од добар говорник 1200m Ah големи батерија За 7 часа на непрекината репродукција може да се користи долго време PC+АБС материјал Совршен чувствуваат, подобрување на процесот Bluetooth 4. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
9. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
xiaomi
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Репродукција Функција:
Mp3
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
комуникација:
Bluetooth
Звучник Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
Други
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Кабинетот Материјал:
Метал
Извор На Енергија:
Батеријата
Функција:
Никој
Вграден Микрофон:
Yes
Број На Модел На:
xiaomi Bluetooth Звучник 2
PMPO:
5W
Посебна Карактеристика:
Безжични, Преносни, Мини
Аудио Излез:
Dual
AirPlay:
No
комуникација:
Безжичната
Говорникот Структура:
Запечатени
Говорникот Класификација:
Woofer
Звучник Тип:
Мини
Интерфејс Тип:
USB
Безжична Тип:
Bluetooth
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Поврзани производи