5mm 8*8 8x8 Целосна Бои RGB LED Dot Matrix Дисплеј Модул Заеднички Анодна
Ново - 5 %

5mm 8*8 8x8 Целосна Бои RGB LED Dot Matrix Дисплеј Модул Заеднички Анодна

Залиха
DEN 196.32
DEN 187.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Поврзани производи