LED Длабоко Капка Onderwater Дијамант Риболов Knipperlicht Мамка Намамат Лигњи Strobe гратис verzending Ултра-Транспарентно Акрилик Школка
Ново - 25 %

LED Длабоко Капка Onderwater Дијамант Риболов Knipperlicht Мамка Намамат Лигњи Strobe гратис verzending Ултра-Транспарентно

Залиха
DEN 105.60
DEN 79.00
Износот:


LED Длабоко Капка Onderwater Дијамант Риболов Knipperlicht Мамка Намамат Лигњи Strobe гратис verzending Ултра-Транспарентно Акрилик Школка
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Затворена LED светла, ултра-транспарентно акрилик школка на допир вода дека светлината (continuous трепка)
Високо-енергетски литиум батерии се направи производ полесни продолжи да се светлина повеќе од 350 часа
Може да се користи подводни 1000 метри, водоотпорен, анти-притисок; виси нето или гром во близина на мамка за привлекување на риба и да се зголеми риболов забава.
Спецификации :
Светлината бои : Шарени, сина, зелена, бела, Црвена
Големина : База дијаметар од 2,5 cm
4 см висина
Нето Тежина : 19g
Пакетот Вклучува :
1 x Длабоко Морето Рибите Светилка

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црвена, Зелена, Сина, Шарени
Стил:
Новина
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
ZH23302 ~ ZH23305
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
да
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
сертификација:
CCC
Бренд Име:
ICOCO
Напон:
.

Поврзани производи