2 ПАРЧИЊА/многу пасивни кристали 13.560 MHZ 5v 13.56 M (5*3.2 5032 5x3. 2) 4feet AliExpress
Ново - 5 %

2 ПАРЧИЊА/многу пасивни кристали 13.560 MHZ 5v 13.56 M (5*3.2 5032 5x3. 2) 4feet AliExpress

Залиха
DEN 64.32
DEN 61.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YUXINYUAN
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Теорија:
123456789
Заштита На Функција:
IC
Напон:
V

Поврзани производи