Мини Топката Главата, ЦПУ Tripod Топката Главата за iPhone Vloging Мини Tripod Monopod лесни Камерите и Телефоните
Ново - 5 %

Мини Топката Главата, ЦПУ Tripod Топката Главата за iPhone Vloging Мини Tripod Monopod лесни Камерите и Телефоните

Залиха
DEN 412.80
DEN 392.00
Износот:

Мини Топката Главата, ЦПУ Tripod Топката Главата за i Phone Vloging Мини Tripod Monopod лесни Камерите и Телефоните Опис на Производот
1) податоците се Обработени од страна CNC фалсификување на технологија и anodic оксидација на површината, обезбедување на мазна површина и добра боја.
2) Алуминиумска легура е на располагање.
3) Универзална стегање плоча, добар капацитет.
4) Тоа е лесно да се работи.
5) Тоа е погоден за selfie стап, monopod и tripods.
Спецификација
Топката главата ПРО-K26 Материјал Алуминиум легура Заклучување knob 1 капацитет 3kg Дијаметар 26mm Висина 58mm База Дијаметар 35mm Тежина 0.13 kg База завртка unc завршетоци со 3/8", unc завршетоци со 1/4" Камера завртка unc завршетоци со 1/4" Боја Црна
Детали за производот
Се врати и Гаранција
1.Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и купувачите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. Пакување
Неутрален пакување : секој во polybag, а потоа и во хартиена кутија. Нашите Услуги
1. Ние сме професионални tripod фабрика за повеќе од 5 години искуство во фотографската индустрија, бидејќи таа се отвори во 2011 година.
2. Имаме богата искусни R&D инженер и имаме силна способност за ОЕМ и ODM проекти.
3. Сопствени брендови се TOTUI, BEXIN, PROCOLOR. Исто така, ние може да се направи ОЕМ според клиенти барања во однос.
4. Alibaba потврдена злато снабдувач. Имаме добро обучени и стручни за продажба&по - продажба на услуги.
5. За сите ваши прашања за нас или нашите производи, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
6. Нашите предности се брза испорака, конкурентна цена, со висок квалитет на производи и долгорочни услуга на нашите клиенти.
7. Нашите производи се добро извезува во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Mirrorless Систем, Камера,Акција Камери,360° Видео Камерата
Бренд Име:
BEXIN
Укината Должина (mm):
58
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
KZ-26
Тежина (g):
300
Материјал:
Алуминиум
Макс Extened Должина (mm):
58
Тип:
топката главата
is_customized:
Топката главата Diamater:
26mm
Висина:
58mm
Тежина:
0.13 kg
боја:
Црна
Камерата завртка:
Unc завршетоци со 1/4
Пакет Големина:
Материјал:
Алуминиум легура
Капацитет:
3KG
Употреба:
Дигитална Камера

Поврзани производи