Нови Пристигнување секс девојки дама Коса Салон ѕид налепници стакло decals за паб продавница дома декор
Ново - 10 %

Нови Пристигнување секс девојки дама Коса Салон ѕид налепници стакло decals за паб продавница дома декор

Залиха
DEN 479.52
DEN 432.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница.
Нови Пристигнување секс девојки дама Коса Салон ѕид налепници стакло decals за паб продавница дома декор
Е Прилагодено : Да
Matreial : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,Винил
Функција : Еко-Пријателски
Технологија : Сечење (користење на 6 години)
Можете да ја промените на бизнис часа
Кориснички бизнис часа
Стандардната боја : црна
Остави ми порака ,кажи ми : Прилагодено Боја=___ ? Инаку,стандардната боја-црна ќе биде предаден.
Пакет се Вклучени : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Можете да изберете било една боја. Ако не нека се знае вашиот избор на боја(s), на стандардна боја ќе биде предаден.
Превозот 1.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 2. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 3. Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект во 30 дена. Се врати и Наплата 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да се ВРАЌААТ или ОТВОРАЊЕ НА СПОРОТ, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме! Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек. 2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Големина:
58x48cm, 40x33cm, 69x58cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Број На Модел На:
DV4033
Стандардната боја:
Црна

Поврзани производи