3* Clear LCD PET) Филм Анти-Нула Екран Заштитник Покритие за TomTom Том Том Muti-Спортски Тркач Carido
Ново - 5 %

3* Clear LCD PET) Филм Анти-Нула Екран Заштитник Покритие за TomTom Том Том Muti-Спортски Тркач Carido

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:


Опис на производот : Prepetitive пишување, прислушување, или несакани гребнатини. Лесно да се инсталира, само-почитување на површината на екранот. Тоа ќе остава леплива остатоци ако одлучите да се отстрани подоцна. Експлозија-доказ филм со висока чувствителност ви дава удобно чувство на допир. Големина на & Одговара : Пре-сече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само. Површина : Мазна, не rubbery се чувствувам
Количина : 3* Clear LCD Екран Заштитник Филм (Го види не е вклучена) 1* инсталација на алатката (Секоја цел доаѓа со еден ткаенина за чистење и инсталација настава)
Поедноставен Инструкции за Инсталација : Чекор 1 Темелно се чисти workspace и во вашиот уред. Чекор 2 Лупам назад заштитен слој ознака "Лепило Поддршка 1" малку. Чекор 3 Усогласи изложени на работ на заштита со работ на уредот. Совршен почетна усогласување осигурува најдобар инсталација резултати. Чекор 4 Еднаш усогласени, полека се постават заштитник надолу. Чекор 5 Заврши на squeegee во микрофибер крпа, а потоа притиснете за излез на воздушни меури малку по малку. Чекор 6 Отстранете ја заштитната фолија слој етикетирани како "Заштитен Слој 2". Чекор 7 Удар на екранот со микрофибер крпа и ќе завршиш. Уживајте во! На часовникот е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите.
Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта. Повеќето пакет ќе се trackable, но некои ќе се trackable кога пакети се во Кина, но не и следење на информации може да бидат обезбедени откако предмети ја напушти Кина.
Повеќето пакети ќе бидат доставени во 2 недели, но тоа може да трае онолку долго колку 6 недели за internatinoal пакети да бидат доставени. Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние бараме нашите купувачи да се чека истиот број на денови.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ние би можеле да го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации оценка и ветување иста и во се врати! Треба да се чувствуваат дека вашиот производи не заслужуваат 5 ѕвездички во една или во повеќе категории, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни (1,2 или 3 ѕвезди) повратни информации. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction.
Поедноставен Инструкции За Инсталација :
Пакет и инсталација алатка

Декларираните карактеристики

Употреба:
PDA
Бренд Име:
ickoy
Количина:
3 Пакети
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Други
Материјал:
домашно милениче
Карактеристики:
Ултра Јасно

Поврзани производи