shhworldsea 10sets 4 pin Авто женски конектор Автомобил Звучник приклучок Авто Бас штекер Автомобил електричен приклучок за BMW за Порше итн
Ново - 27 %

shhworldsea 10sets 4 pin Авто женски конектор Автомобил Звучник приклучок Авто Бас штекер Автомобил електричен приклучок за

Залиха
DEN 1142.40
DEN 834.00
Износот:


shhworldsea Бесплатен Превозот 10sets 4 pin Авто женски конектор Автомобил Звучник приклучок Авто Бас штекер Автомобил електричен приклучок за BMW за Порше итн
пакетот вклучува :
10*4 Way женски конектор
40*женски терминали
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количината на
една кеса ќе биде зависи од acutal цел количина

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
4 pin Автомобил Звучник приклучок
Материјал Тип:
pastic и бакар
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
4 pin Автомобил Звучник приклучок
Објектот Големина:
4 pin Автомобил Звучник приклучок
Од Моќ:
4 pin Автомобил Звучник приклучок
Пол :
Женски
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
за BMW за Порше итн

Поврзани производи