Јулија Kui Висока Јака А-Линија Венчаница Кат Должина Appliques Со Лак Vestido Де Noiva Свадба Gown Нивоа Дамка Ткаенини
Ново - 25 %

Јулија Kui Висока Јака А-Линија Венчаница Кат Должина Appliques Со Лак Vestido Де Noiva Свадба Gown Нивоа Дамка Ткаенини

Залиха
DEN 13816.32
DEN 10362.00
Износот:

Ве молиме проверете со вашиот Биста големина , Половината Големина , Хип Големина , Природно висина со нашите стандардни димензии,а ако не сте сигурни за вашата големина, тогаш ве молиме пишете на нашата служба за корисници, ви благодариме; 2. (d)Шупливи да Полите (само за кратка должина се облекуваат) Мерката од центарот на collarbone (Шупливи) да се облекуваат полите. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр. Не се вклопуваат за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација. Колковите : Cm/4 Инчи. од нашите Боја Шема) : Боја на No.
Ова е сатен боја шема,ако вашиот венчаница не е изработен од сатен,ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите боја,ви благодариме!
1. Ние произведуваме Свадба се облекуваат, вечер фустани, деверуша фустани, мајка на невестата се облекуваат, матурски фустани, цвет девојка фустани, коктел фустан, партија фустани и така натаму. Исто така, ние може да ви обезбеди најдобар квалитет и услуга, па изберете нас,вашето право да изберат .
Политика На Враќање :
Објектот мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Фустан Затворање(Патент или Чипка?) : (Обично ние recommand Чипка) 8. Пред ставање на ред, ве молиме да ги прочитате сите наши огласи внимателно, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Шупливи До Подот Без Пета : Cm/5 Инчи. Природна Висина : Cm/6 Инчи. Нема готови било фустан. Висина на високи Потпетици : Cm/7 Инчи. Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат. Нема Враќање : во Текот на 7 Дена се уште не се враќаат. Ви благодариме за вашиот undertstanding. Сите наши производи се направени од материјали од врвен квалитет и прецизната изработка. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости. Ние ви препорачуваме да изберете чипка која е подобро да се прилагоди на големината за да одговара на вашето тело подобро. Фустан може да се направи во сопствени големина, боја, дизајн. Ние сме prond да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги на клиентите по најниска можна цена. Ви благодариме за трошење на вашето време за посета на нашите објекти. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена postag
За Нас :
Ние сме професионални свадба & вечер фустан дизајн и производство на компанијата во Кина. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт .
За Сопствени Направени Фустан, ве молиме да ги пополните формата подолу и да понудат на нас кога ќе го поставите цел. Сите се облекуваат треба да се нарачана! Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе потрае 15-20 работни дена(Итни налози, освен). Answer : ___________________________ Note : должина не е мери почнувајќи од облека деколте.
Свадба Фустан
Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно како подолу : 1.

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
ЈУЛИЈА KUI
Декорација:
Вез,Лак,Appliques,Beading,Чипка,Нивоа,Sashes
Деколте:
Висок
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Гроздобер
Број На Модел На:
ХС N128
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз
Силуета:
А-Линија
боја:
сопствени направени
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Слика Тип:
Референца Слики
Силуета:
труба
Свадба Фустан Квалитет:
100% Задоволство Гаранција
Големина:
Standard Size or Custom Made
ocassion:
Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,партија
Шиење Време:
3-7 дена
Висок квалитет:
Yes

Поврзани производи