1pcs Гравирање Машина за Сечење Метал Течност за Ладење Sprayer /Машина Спреј Млазницата / Метал Cutting Ладење Sprayer VEC78 T30
Ново - 25 %

1pcs Гравирање Машина за Сечење Метал Течност за Ладење Sprayer /Машина Спреј Млазницата / Метал Cutting Ладење Sprayer VEC78

Залиха
DEN 249.60
DEN 187.00
Износот:


1pcs Гравирање Машина за Сечење Метал Течност за Ладење Sprayer /Машина Спреј Млазницата / Метал Cutting Ладење Sprayer VEC78 T30
Напомена :
Да го користите чиста течност.
Не користите corrosivity течност.
Аут стави воздушен притисок опсег треба да биде на 5-7 KGF/CM2
На течни вискозност треба да биде под 68c ST.
1,Само направи трага на нафтата се претвори во магла со цел да се авион.
2, Нема потреба да се опорави на нафта,намалување на чистење на проектот.
3,Може да се намали течен отпад кои влијание околноста
4,Гравирање машина спреј за ладење,Посебен дизајн,насоката на ротација,лесно за ракување.
5,Стандард за одредување на уред,парична казна спреј порта, долг живот.
Материјал : пластични&метал&месинг
Големина : 37.5 cm(L),црево за 1.25 М.
Одговара за 8мм воздух цевка
Ладење камен/метал/керамичка плочка гравирање машина.
За CNC Струг Мелничката Вежба Машина.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CRONOS
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Sprayer Тип:
Активирањето
Црево За:
1.25 м

Поврзани производи