2018 Мода, Отворајќи Поставување Кубни Циркони Буда Главата Нараквици за Жени Мажи Елегантен Стил Природен Камен Монистра Хривнија Накит
Ново - 45 %

2018 Мода, Отворајќи Поставување Кубни Циркони Буда Главата Нараквици за Жени Мажи Елегантен Стил Природен Камен Монистра Хривнија

Залиха
DEN 158.40
DEN 87.00
Износот:


6784192902032195
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Мејл или Али ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме!
Забелешка :
Ако се измеша нарачки помалку од $180, бесплатен превозот : Кина пост воздух mail;
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС.
Цел повеќе од 10 компјутери, Попуст 5% попуст.
Опис На Производот :
Име : Буда главата хривнија
Материјал : Бакар пломба циркон + природен камен
Должина : 19-20cm
Квалитет : 100% сосема нов висок квалитет

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
VOQ
Стил:
Религиски
Метали Тип:
бакарни легури
Верски Тип:
Будизмот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
D21
Функција:
Никој
Затворач Тип:
еластична јаже
Обликотшема:
буда глава
боја:
Злато, Сребро, злато се Зголеми, Црна
хривнија должина:
еластична јаже
Потекло:
Guangdong, Кина
Камен големина:
6mm

Поврзани производи