WOWTIGER Mens Луксузни Кожа за на Рака Машки Автоматско Тока Појаси За Мажи Корселе ceinture cinto masculino Појас
Ново - 49 %

WOWTIGER Mens Луксузни Кожа за на Рака Машки Автоматско Тока Појаси За Мажи Корселе ceinture cinto masculino Појас

Залиха
DEN 1007.52
DEN 514.00
Износот:


Детали За Производот
Стил : појаси за мажи
Материјал : кожа Cowhide
Должина : 110cm/115cm/120cm/125cm/130cm
Ширина : 3.5 см

Декларираните карактеристики

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
20180226
Тока Ширина:
4.5 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Појас Ширина:
3.5 см
Бренд Име:
WOWTIGER
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Новина
Тока Должина:
6cm
боја:
Светло Кафеава
Ширина:
3.5cm
Тока Материјал:
легура тока
Пакување:
прашина торба
Должина:
110cm/115cm/120cm/125cm/130cm
Должина потсети:
Должина може да биде слободно краток

Поврзани производи