мојата форма Тибетански Почетна Збор Сакам да Плива, спорт, Пливање Шарм за Изработка на Накит рачно изработени трговија на Големо diy 60pcs многу
Ново - 5 %

мојата форма Тибетански Почетна Збор Сакам да Плива, спорт, Пливање Шарм за Изработка на Накит рачно изработени трговија на

Залиха
DEN 431.52
DEN 410.00
Износот:


Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 15mm*12mm(за 0.59*0.47 инчи)
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
Боја Позлата : Ние може да направи други бои, како и сјајна сребрена, 18k злато, ако сакате.

Антички сребрен сакам да пливаат шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и спортски стил
DIY шарм
Сакам да Плива!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
AF186492
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Стил:
Повик/Спортски
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски

Поврзани производи