30pcs/многу 39x26mm Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Пеперутка и Цвеќиња Парче Шарм Поставување Накит B100778
Ново - 12 %

30pcs/многу 39x26mm Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Пеперутка и Цвеќиња Парче Шарм Поставување Накит B100778

Залиха
DEN 100.32
DEN 88.00
Износот:


можете да кликнете на нив за да се купи :
30pcs/многу 39x26mm Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Пеперутка и Цвеќиња Парче Шарм Поставување Накит B100778
За други големини, и други форми, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. нашата фабрика може да се произведуваат за вас.
Различни големини, различни форми, Различни камера фотографирате, можеби бојата е малку различно, но сите се убави и многу сјајна.
Ве молиме размислете два пати пред да го купат, ви благодариме!
1.Оваа стока ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно, или вашата цел ќе испраќаат преку брза испорака ако изберете го изразат услуги и плати експрес испорака такса .
2.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободни изразат услуги.
3.Повеќе износот што цел, повисоко попуст ќе добиете.
* China Post / Ali Express Стандард Превозот - 15-25 работни дена.(Работни дена,не вклучуваат викенд & празници)
* ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/DPEX 5-10 работни дена
* EMS-7-15 работни дена
Ве молиме имајте во предвид : Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, но ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. Бидејќи дел од националните логистички информации не е во тек во времето, бавно ажурирање, јас ви препорачуваме да се консултирате локалните поштата. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако сте во потребата од помош.
1.100% на сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот.Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2.Описот за големина,боја,материјали производ има нормален отстапување (големина отстапување е 1mm или така,бојата на кожата, исто така, има отстапување се должи на друг компјутер, резолуција) се надевам дека ќе може да се разбере нас.
3.По приемот на стоката,ако не сте задоволни со стоката,за било која причина,ние го прифати враќањето на стоката во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката,но мора да се преземат за враќање превозот стапки и одржување на стоката во добра состојба.
Увозни давачки & данок се на купувачот одговорност.Ние не сме одговорни за било каква несреќи,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуги.
Драг пријател,
Убав ден! Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 18 часа .
Онлајн време на клиентите службеник :
Пекинг Време 09 : 00-18 : 00
Њујорк 20 : 00-05 : 00
Мелбурн 12 : 00-21 : 00
Лондон 01 : 00-10 : 00
Со Почит!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Објектот Тежина:
0.69g
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
B100778
Метали Тип:
Железо
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Шарм
Објектот Должина:
2.6cm
Објектот Дијаметар:
3.9cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
3.9cm
боја:
Злато во боја/Бела К/Античкиот бронза
Големина:
39x26mm

Поврзани производи