Слатки Животни Живеат во Вашиот Дом DIY Ѕид Налепници/ Насловна Оркестарот Џунглата Шума Тема Wallpaper/Подароци за Деца Декор Налепница
Ново - 29 %

Слатки Животни Живеат во Вашиот Дом DIY Ѕид Налепници/ Насловна Оркестарот Џунглата Шума Тема Wallpaper/Подароци за Деца Декор

Залиха
DEN 122.40
DEN 87.00
Износот:


Ефект На Слика/Производ Слика

Декларираните карактеристики

Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
M0CD001-M0CD002
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Знаци
Censor Кодот:
28
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
боја:
Повеќе
Произведени & Заврши Големина:
30*90 cm/ 12*22
Тема:
симпатична животно
Пакет:
Транспарентен OPP
Отстранлив:
Подобро да не се отстрани во кратко време откако ќе се печат

Поврзани производи