Vehemo ПОМОШЕН Црна Премиум Квалитет, Smart Ја Лентата Адаптер за Мобилен Телефон за во Автомобил Стерео Аудио Адаптер за во Автомобил Аудио Музички Адаптер
Ново - 15 %

Vehemo ПОМОШЕН Црна Премиум Квалитет, Smart Ја Лентата Адаптер за Мобилен Телефон за во Автомобил Стерео Аудио Адаптер за во

Залиха
DEN 101.76
DEN 87.00
Износот:


Игра пренослив CD, MP3, или MD играчи преку вашиот постоечки автомобил касета палубата со овој удобен автомобил касета адаптер.
Обезбедува звук преку вашиот автомобил стерео систем.
Може да се поврзе со било кој друг аудио уреди со стандарден 3.5 мм аудио приклучок.
Молчи механизам намалува механички бучавата на патот.
Сега дали ви се случува по блок или крос-кантри, ќе има многу музика за целото патување со овој адаптер.
Не земајте дека лента палубата надвор од вашата класичен автомобил; се нашите касета адаптер за вашиот лента палубата и да го слушате на сите ваши нови омилени бендови дигитално.Исто како и вашата класичен автомобил, вашиот лента дек е дел од историјата. Но само затоа што не поседуваат било ленти не значи дека треба да се извади на лента палубата и го стави некои фенси нови MP3 плеер кои не се вклопуваат во автомобил дизајн. Тоа е причината зошто ние го создал оваа Касета Адаптер. Дизајнирани да работат со вашата лента за косење и ќе mp3, mp4 и други мобилен уред, ние го направи тоа полесно од кога и да го слушате вашите омилени песни со 3.5 милиметарски џек за слушалки компатибилност.
Описи :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Тип : Автомобил Аудио Лента Касета Адаптер
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјал : Пластика
Големина : 10*6cm
Погоден за : автомобил лента машина (автомобил приемник), лента рекордери и други касета играчи
Функција : аудио во MP3, MP4, CD, MD, компјутер, мобилен телефон и други музички плеери, може да се конвертира со лента, адаптер и играше со играч лента
Спецификации : plug е обичен 3.5 стерео plug, погоден за повеќето од mp3, mp4, компјутер и други играчи.
Користи метод : адаптер како лента, тоа може да биде вклучен во лента играч. Притиснете на копчето play. Приклучете го адаптерот во играч, џек за слушалки. Потоа, можете да уживате во голем обем и добар квалитет на звукот. Иако снимачот е пренос или моторни дефекти, таа се уште може да се игра со пријатна музика за вас.
Забелешки :
Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран.
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Пакетот Вклучува :
1 x Автомобил Аудио Лента Касета Адаптер

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Vehemo
Специјални Функции:
касета играч

Поврзани производи