Amlucas Мека Жаба Риболов Мами 5.5 cm 8.5 г Јапонија Пластични Силикони Мамка iscas artificiais Topwater Риболов Справи Wobblers WE12
Ново - 44 %

Amlucas Мека Жаба Риболов Мами 5.5 cm 8.5 г Јапонија Пластични Силикони Мамка iscas artificiais Topwater Риболов Справи Wobblers

Залиха
DEN 85.92
DEN 48.00
Износот:


.
Спецификации
Бренд : Amlucas
Тежина : 8.5 g/0.3 оз
Должина : 5.5 cm/2.17 во
is_customized : да
Тип : Forg Риболов Намамат
Материјал : Гума
Целна Риба : штука,yellowcheck крап,snakehead,мандарина риба,Topmouth culter,костур,Слатководни pomfret
Пакет Листата :
1 * Риболов Намамат

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Мека Мамка
Должина:
5.5 cm/2.17 во
weigth:
8.5 g/0.3 оз
is_customized:
yes
Тип:
жаба риболов намамат
Материјал:
Гума
боја:
5 бои
Целна Риба:
штука,yellowcheck крап,snakehead,мандарина риба,Topmouth culter,костур,Fr

Поврзани производи