16 инчен custom name A-Z Факултативна Писмо Балон Розово Злато Silve Злато Алуминиумска Фолија Роденден, Свадба Партија Декорација добавувачи

16 инчен custom name A-Z Факултативна Писмо Балон Розово Злато Silve Злато Алуминиумска Фолија Роденден, Свадба Партија Декорација

Залиха
DEN 45.60
Износот:


16 инчен ccustom име A-Z Факултативна Писмо Балон Розово Злато Silve Злато Алуминиумска Фолија Роденден, Свадба Партија Декорација добавувачи
Спецификација :
Материјал : гравури(алуминиум)
Големина пред надуени : 16inch(40cm)

Декларираните карактеристики

Обликот:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z
Ballon Големина:
16inch
Бренд Име:
LQVYI
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Големиот Настан,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,за Роденден
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број На Модел На:
20180226A01
Обликот Стил:
Писмо
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Стил:
16 инчен A--Z Факултативна Писмо Балон
Материјал:
фолија(алуминиум)
боја:
злато,сребро,rosegold
Редовни пакување:
opp вреќа потоа пакување во пластична кеса
Повод:
Партија,Фестивал
Тип:
Настан & Партија Материјали
Големина:
16inch
Име:
LQVYI
Предупредување:
надува бавно и внимателно во случај на над inflating

Поврзани производи