Автомобил Phone Држач За Samsung s8 галакси j7 2017 s7 работ s9 а5 j5 година j7 премиер а5 о7 2017 Биро Потпирачот Планината Зафат Мобилни Socket
Ново - 20 %

Автомобил Phone Држач За Samsung s8 галакси j7 2017 s7 работ s9 а5 j5 година j7 премиер а5 о7 2017 Биро Потпирачот Планината

Залиха
DEN 240.00
DEN 192.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DYSTE
Број На Модел На:
Држач За Во Автомобил
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
No
Компатибилен Уред:
универзален автомобил телефон носителот
Уредот големина:
Автомобил Носителот Поддршка 3.6 - 6.2 инчен
MobileMaterial:
Животната средина PC + TPU
Носителот стил:
Воздухот Адсорпција ,Стабилна
feature1:
360 Степени Rotatable
feature2:
Флексибилен,Прилагодлив висина
Feature3:
Силиконското Перниче, Анти-Нула
погоден:
За Телефонот Ширина од 5.0 cm да 8.0 cm
Модел На Телефон 1:
Автомобил Држач За Samsung s8
Модел На Телефон 2:
За Samsung Галакси S7

Поврзани производи