Бренд нови велика БРИТАНИЈА Тастатура без Осветлување & тастатура завртки за Macbook Air 13.3 A1369 A1466 план за 2011-2015 Години
Ново - 5 %

Бренд нови велика БРИТАНИЈА Тастатура без Осветлување & тастатура завртки за Macbook Air 13.3 A1369 A1466 план за 2011-2015

Залиха
DEN 768.00
DEN 730.00
Износот:

Бренд нови велика БРИТАНИЈА Тастатура без Осветлување & тастатура завртки за Macbook Air 13.3" A1369 A1466 план за 2011-2015 Години Постојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.
Гаранција : 1 Година
Превозот :
За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Сите нарачки се испраќаат преку Хонгконг Пост или локален курир. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот метод. За МЕЃУНАРОДНИ Клиенти : Нашиот брод на Светот. Сите налози се спакувани во safe со воздух перница. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Купувачи се одговорни за сите царини и царински давачки. Меѓународни налози направи потрае неколку недели подолго отколку што се очекуваше да пристигне поради доцнење во царинската обработка. Табела се прикажани подолу е за повикување само . Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот надомест и време на испорака.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање вклучувајќи TT, Кредитна Картичка,e-чек иако Alipay или Paypal.
Како да се купи :
Не може да се најде објектот од нашата продавница? Изобилството на производи се овие вложувања е утврдена, за повеќе информации, вие сте добредојдени да не контактирате во секое време. Ве молиме исто така да додадете нас како вашиот " Омилен Продавачот "и дојде повторно. Ви благодариме за запирање од страна на. Copyright Љ 2014 Ec Buy Центар Ограничен . Сите права се задржани

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
за A1466 A1369
Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Стандард
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
XB

Поврзани производи