1Pc LED Дигитални Туш Термометар Батеријата Слободни Реално Време со Температура на Водата Следи G25 Капка брод
Ново - 17 %

1Pc LED Дигитални Туш Термометар Батеријата Слободни Реално Време со Температура на Водата Следи G25 Капка брод

Залиха
DEN 677.76
DEN 563.00
Износот:


Овој производ е реновиран технологија за да се надополни и да се модернизираат вашата бања. Тоа е дом од суштинско значење да служи за вашето семејство, особено за семејствата што имаат години или бебиња. Со овој уред, можете лесно може да го следи реално време со температура на водата, и да ги преземат повеќе пријатно туш. Тоа е само погон, без батерии се потребни за енергија, заштеда на енергија. Led екранот е водоотпорен и 360 степени rotatable, многу погодно за на вашиот ја видите. Изгледот е елегантен и домот, кои ќе изгледаат одлично во вашата бања.
Карактеристики :
LED дисплеј, температурата на водата може да се види многу јасно, дури и во темнината.
360° rotatable водоотпорен екранот за да одговараат на секој агол, за подобро гледање.
Не се потребни батерии уредот жетви својата енергија од проток на вода, заштеда на енергија.
Брз и лесен за инсталација и без никакви алаткивклопува со рачен туш на главата, само рачно заострените на тоа.
Високо прецизен сензор на температураследат вашиот туш температура во реално време.
Елегантна и елегантен дизајн премиум квалитет, дури и одговара на сите пет ѕвездички хотели ниво.
Спецификација :
Материјал : ABS
Боја : Сребрена
Точноста Класа : 2.5
Умерена Мерен Опсег : 0-100°
Умерена Мерење Прецизност : 0.001(RH)
Производ Големина : Прибл. 81 X 80.6 X 30.6 mm / 3.2 X 3.2 X 1.2"
Пакет Тежина : Околу. 127g
Пакетот вклучува(без мало пакет) :
1 X Туш Термометар

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Рачни
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
AAA Батерија
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Употреба:
Внатрешна
Теорија:
инфрацрвен термометар

Поврзани производи