WOSAWE Рефлексивни Велосипедизам Елеци Ракави Windproof Кошули MTB Патот Велосипед Велосипед Џерси Врвот Циклус Облека Правец на Грб
Ново - 44 %

WOSAWE Рефлексивни Велосипедизам Елеци Ракави Windproof Кошули MTB Патот Велосипед Велосипед Џерси Врвот Циклус Облека Правец

Залиха
DEN 1359.36
DEN 761.00
Износот:


Опис :
Овој сестран, лесни windproof вест совршено ја надополнува било облека. Без ракави windproof е наменета за оние денови кога се што ви треба секој малку на вентилација е можно.
Карактеристики :
● Лесни технички ткаенини windproof и водоотпорен
● Мандарина јака windproof
● Без ракави дизајн ви помага да останете кул
● Целосна должина патент
● Еластична бенд на ракав и ниска полите се задржи се вклопуваат со право
● 3 задните џебови носат essentials
● 2 рефлексивни Линија arround вашето тело за да се обезбеди ноќ возење безбедност
● Долго Назад
● 1 џеб на задниот дел со патент
● Рефлексивни WOSAWE логото
Враќање & Наплата 1.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена за размена или наплата. 2.Врати превозот на товар ќе биде обвинет од страна на купувачот страна, и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени 1.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае кратко време да пристигне. 2.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
WOSAWE
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Windproof
Број На Модел На:
BL205
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Outerwear Тип:
Вест
Задните материјал:
Mesh frabric
водоотпорен:
само напред е водоотпорен
Објектот:
Без Ракави Велосипедизам Правец На Вест
Применливи:
Возење велосипед,Риболов,Водење,Кампување & Пешачење отворено спорт

Поврзани производи