Флип за Samsung Галакси J3 j3 j36 година J320 j320f см-J320fn J320F/DS Луксузни Стп Кожа паметен Телефон Картичка Капакот на држачот за телефонот случаи
Ново - 20 %

Флип за Samsung Галакси J3 j3 j36 година J320 j320f см-J320fn J320F/DS Луксузни Стп Кожа паметен Телефон Картичка Капакот

Залиха
DEN 167.52
DEN 134.00
Износот:

Флип за Samsung Галакси J3 j3 j36 2016 година J320 j320f см-J320fn J320 F/DS Луксузни Стп Кожа паметен Телефон Картичка Капакот на држачот за телефонот случаи руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Внимание Ве Молам : (Многу Imporant !!!)
Почитувани гости
Како имаме толку многу видови на производи ,така што ние не можеме да ги листа сите,и ние само преземете еден модел за референца.Сликата е само да се користи за прикажување на детали.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Обична,Метален,Гроздобер,Сјајот,Jewelled,Сјајни
Големина:
For samsung J3 2016
Карактеристики:
Паричникот Стојат Флип
Стил:
12 дизајн стилови
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Морнарско Сина,Зелена,Црна,Розова,Розово,Сино Небо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
Нечистотија-отпорни & Анти-удар Заштитна Вашиот Телефон
функција 1:
СТП Кожа, Универзална Паричникот Маска, Телефон Торба, Fundas
Карактеристика 2:
Високо Квалитетни Магнетни Флип Паричникот Случај Со Држачот
функција 3:
Луксузна Гроздобер Стил Со Стојат Функција
совети:
Многу модели за да изберете од нашата продавница
Број На Модел На:
За Samsung J3 2016 Година

Поврзани производи