ETYA 1PC Лажичка Colander Најлон Лажица Strainers 8 Бои Не-токсични Трајни Најлон Мозоци Кујна Додатоци Strainers Кујнски Алатки
Ново - 7 %

ETYA 1PC Лажичка Colander Најлон Лажица Strainers 8 Бои Не-токсични Трајни Најлон Мозоци Кујна Додатоци Strainers Кујнски Алатки

Залиха
DEN 90.72
DEN 84.00
Износот:


1 Парче Лажичка Colander Најлон Лажица Strainers 5 Бои Не-токсични Трајни Најлон Мозоци Кујна Додатоци Strainers Кујна Алатка
Спецификации :
Материјали : Најлон
Објектот тежина : околу 60 g
Боја : Црна, Розова, Виолетова, Црвена,Зелена
Големина : за 34.2*12.5*6.2 CM

Декларираните карактеристики

боја:
црна, зелена, црвена, сива, сина, розева, виолетова, peachpuff
Бренд Име:
eTya
Број На Модел На:
ujtyt
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Colanders & Strainers
Метал Тип:
pp
Тип:
Colanders & Strainers
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SP129
Метал Тип:
Најлон

Поврзани производи