6pc 13537585261 13538616079 13537585261-12 Вистински Инјектор за Гориво За BMW N54 N63 135 335 535 550 750 Х5 X6
Ново - 33 %

6pc 13537585261 13538616079 13537585261-12 Вистински Инјектор за Гориво За BMW N54 N63 135 335 535 550 750 Х5 X6

Залиха
DEN 27360.00
DEN 18331.00
Износот:


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !
Тип : ИНЈЕКТОР
Гаранција : Да,
Оем : 13537585261
Време на испорака : 3~30 дена (според вашите квантитет)
Карактеристики & Предности : Оригиналните Висок квалитет!
Апликации :
- 13537585261
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на AIKAEN , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Декларираните карактеристики

боја:
13537585261-12
is_customized:
yes
Објектот Должина:
standard
Материјал Тип:
Метал
Бренд Име:
AIKAEN
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
535i

Поврзани производи