YFFUSHI 2018 Машки 3D Резервоар се наоѓа на Врвот на Модата Dragon Ball Цртан Лик 3d Печатење Секојдневен Тенок Машки Лето Носете Блузи Плус Големина 5XL
Ново - 29 %

YFFUSHI 2018 Машки 3D Резервоар се наоѓа на Врвот на Модата Dragon Ball Цртан Лик 3d Печатење Секојдневен Тенок Машки Лето Носете

Залиха
DEN 513.60
DEN 365.00
Износот:


Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата.
Т-маица е Азија големина, мали Работи
Пакетот вклучува : 1 Парче Т-маица (Азија големина, мали Работи)
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Забелешка : големина во нашата продавница е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 1-2 поголема големина од вообичаеното. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и половината Информации и др .така што ние можеме да ви помогне да се избере правилната големина.
Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк :

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
3DBX021
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YFFUSHI
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
боја:
Црна
Големина:
S-5XL
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Јака:
О Деколте
Фаза 1:
3D
фаза 2:
черепот

Поврзани производи