Zanzea Нови Пристигнување 2018 Лето Стил Жените Домот Трепките Усна Print T Кошула Секојдневен Лабава Едноставна О Вратот Бела Врвот Tees Blusas
Ново - 35 %

Zanzea Нови Пристигнување 2018 Лето Стил Жените Домот Трепките Усна Print T Кошула Секојдневен Лабава Едноставна О Вратот Бела

Залиха
DEN 489.12
DEN 318.00
Износот:

$7.27 $7.39 $8.28 $8.16
$7.42 $7.37 $7.52 $7.96
Материјал : Памук+Полиестер
Тип : Блуза
Боја : Бела,Црна
Пакет содржи : 1 Блуза
Внимание : Големина може да се 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка;
Бојата може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
SKU271903
Бренд Име:
ZANZEA
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи