ManBang Вистински Cowhide Кожа Мажите Паричникот Trifold Паричници Моден Дизајн Бренд Чанта лична Карта Носителот Чанта Подарок За Мажите
Ново - 49 %

ManBang Вистински Cowhide Кожа Мажите Паричникот Trifold Паричници Моден Дизајн Бренд Чанта лична Карта Носителот Чанта Подарок

Залиха
DEN 1199.52
DEN 612.00
Износот:

Man Bang Вистински Cowhide Кожа Мажите Паричникот Trifold Паричници Моден Дизајн Бренд Чанта лична Карта Носителот Чанта Подарок За Мажите

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ManBang
Декорација:
Писмо
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Тежина:
0.1kg
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Објектот Висина:
12.5cm
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
1.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
MBQ0096BH
Затворање Тип:
Не Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
9.5cm

Поврзани производи