Оригиналниот Seyisoo Безбедност 0.3 mm 2.5 D 9H Црна Целосно Покривање Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Колега 10 Про Заштитна Фолија
Ново - 5 %

Оригиналниот Seyisoo Безбедност 0.3 mm 2.5 D 9H Црна Целосно Покривање Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Колега 10 Про

Залиха
DEN 335.52
DEN 319.00
Износот:


Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур рабовите на екранот област.
Модел
Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Колега 10 Про
Бренд
Seyisoo (100% Оригинални)
Карактеристики
Анти-отпечаток, Анти-нула, Меур Слободни, Многу Одговорно
Суровини
Luoyang Стакло
Radian
2.5 D Заоблени Работ
Боја
Црна
Калено Време
3.5-5 Часа
Дебелина
0.3 mm
Слој
6 Слоеви
Транспарентност
Во 99%
Тврдост
9 H
Пакување Детали
1*Seyisoo Калено Стакло, 1*Фланелен Боксери Кеси, 1*Микрофибер Крпа, 1*Упатство Налепница
1*Wet&Dry Брише, 1*Прашина-апсорбер, 1*Нула Картичка, 1*Упатства, 1*Подарок Кутија
Испорака
Со DHL/EMS(3-7 Работни Дена); од Страна на e Packet(10-19 Работни Денови);
Од Кина Пост/Ali Express Превозот(15-60 Работни Денови);
Време На Испорака
Во Рок Од 2 Работни Дена По Ред Потврди
Повратни информации
Сите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа Сигурно.
Гаранција
Доживотна Гаранција

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
Seyisoo
Со Мало Пакет:
Yes
Технологија:
2.5 D Круг Работ, Electroplated Слој
Модел:
За Huawei Колега 10 Про
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.3 mm
Производот Категорија:
Целосна Покрие Екран Заштитен Филм
Функција:
Многу Одговорно
Одговара:
ПРЕД
квалитет:
Премиум Зајакнато Стакло

Поврзани производи