FENGRISE Г-дин Г-ѓа Само во Брак Забава Фото Кабина Реквизити Младоженецот, Невестата, Свадба Декорација Photobooth Булчински Туш Настан Партија Материјали
Ново - 0 %

FENGRISE Г-дин Г-ѓа Само во Брак Забава Фото Кабина Реквизити Младоженецот, Невестата, Свадба Декорација Photobooth Булчински

Залиха
DEN 87.36
DEN 87.00
Износот:


Следете нас да уживаат Љубителите Ексклузивен Попуст 1.ВИП цена и екстра попуст за следбеници 2.Победа бесплатни производи и големи сини картони од продавницата клуб 3.Знаејќи за новодојдени, продавница за промоција и други бенефиции однапред. Забелешка : на свадба фото рамка може да се браздата за време на транзицијата, pls не остави лош повратни информации, само кажи ни, ние ќе дојде до најдобрите решенија за вас. Ви благодариме!
Превозот и политика на враќање : 1. Ние ќе обично се продолжи нарачки во рок од 24 часа откако уплата. 2. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена. 3. Препорачаните пратки : Aliexpress стандард превозотпостабилна,побезбедна,побрзо. 4. Ние исто така нудиме изразат испорака како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно има потреба од тоа или количината е голем. 5. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена по ред заврши, ве молиме контактирајте со нас. Dropshipping и трговија на големо : 1. Ние капка брод насекаде во светот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми 2. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката. Повратни информации : 1. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди). 2. Доколку производите кои сте ги добиле на беше оштетени или погрешно стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се справи со тоа и да работат надвор на најдобрите решенија, Вашето задоволство е нашата мотивација да се направи подобро.

Декларираните карактеристики

Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FENGRISE
Број На Модел На:
W1078
Тип:
свадба фото кабина реквизити
Материјал:
Картон, Дрвени Стапови
Количина:
1 сет

Поврзани производи