Италија Вистинска Кожа Watchband 22mm за Песочни Време / Челик Мото 360 2 46mm Мажите Xiaomi Amazfit Брзо Ослободување Бенд врвка за околу Рака

Италија Вистинска Кожа Watchband 22mm за Песочни Време / Челик Мото 360 2 46mm Мажите Xiaomi Amazfit Брзо Ослободување Бенд

Залиха
DEN 767.52
Износот:

Детали за производот : - Бенд Материјал : Италија Вистински Теле Кожа (Единствена Trefoil Шема) - Бенд Боја : Црна, Кафеава (Б Значи Црн Тока, S Значи Сребрена Тока, Г Значи Злато Тока, RG Значи Роза Злато Тока - Бенд Ширина : 22mm - Тока Тип на : Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока - Size : Прилагодлив, Одговара И за Мажите и за Жените - Карактеристика : Модерен, Високо Квалитетен, Меки и Удобни за Носење; Брзо ослободување стил, лесно да се инсталира и да се одвои - Компатибилен Со : за Песочни Време / Челик / Класичен, за Xiaomi Amazfit, за Мото 360 2 46mm Мажи - Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка (за Резервни), 3 x Брзо Ослободување Пролет Бар ЦРНА B ЦРНА S ЦРНА G ЦРНО RG БРАУН Б БРАУН S БРАУН G RG БРАУН

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Bandream
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
за Песочни Време / Челик / Класичен
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Пеперутка Распоредување Затворач

Поврзани производи