Нова Електрична Енергија Господар Прозорецот за Префрлање 37990-81A20 За Suzuki Jimny 3799081A20 Автомобил Моќ Прозорецот се Префрлите
Ново - 11 %

Нова Електрична Енергија Господар Прозорецот за Префрлање 37990-81A20 За Suzuki Jimny 3799081A20 Автомобил Моќ Прозорецот се

Залиха
DEN 396.00
DEN 352.00
Износот:


Нова Електрична Енергија Господар Прозорецот за Префрлање 37990-81 A20 За Suzuki Jimny 3799081 A20 Автомобил Моќ Прозорецот се Префрлите
За Suzuki Jimny FJ 1998-2015
За Jimny FJ 1.3 16 V 1998/09-2015/12 1298 кзм, 59 KW, 80 КС
За Jimny FJ 1.3 16 V 2001/02-2015/12 1328 кзм, 60 KW, 82 КС
За Jimny FJ 1.3 16 V 4 WD 1998/09-2015/12 1298 кзм, 59 KW, 80 КС
За Jimny FJ 1.3 16 V 4 WD 2001/02-2015/12 1328 кзм, 60 KW, 82 КС
За Jimny FJ 1.3 16 V 4x4 2005/08-2015/12 1328 кзм, 63 KW, 86 PS
За Jimny FJ 1.3 4 WD 2014/05-2015/12 1328 кзм, 62 KW, 85 КС
За Jimny FJ 1.3 4x4 1998/09-2000/08 1298 кзм, 63 KW, 86 PS
За Jimny FJ 1.5 DDi S 4 WD 2003/12-2015/12 1461 кзм, 48 KW, 65 КС
За Jimny FJ 1.5 DDi S 4x4 2005/08-2015/12 1461 кзм, 63 KW, 86 PS
За Suzuki го Носат Kasten FD 1.3 1999-2015 1298 кзм, 58 KW, 79 ГЛАСАЧКО место
За Suzuki го Носат Kasten FD 1.3 16 V 2000-2015 1298 кзм, 58 KW, 79 ГЛАСАЧКО место
За Suzuki го Носат Pick-up FD 1.5 план за 2011-2015 1493 кзм, 57 KW, 78 ГЛАСАЧКО место

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
20cm
Име На Модел:
37990-81A20
Објектот Дијаметар:
4inch
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Ширина:
5cm
Бренд Име:
YAOPEI
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Специјални Функции:
моќ прозорец контрола префрлате
Објектот Висина:
4cm
Година:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Висок квалитет
Објектот Тежина:
0.15kg
Да Се Контролира:
прозорецот & Врата
Автомобил Производител:
За Suzuki Jimny
Производителот Дел Број:
37990-81A20
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Осветленост Дел Број:
3799081A20
Површина:
Висок квалитет
Тип:
Електричен Прозорец Контрола Префрлате
Земја/Регион на Производство:
Кина
Fitment Тип:
Директна замена

Поврзани производи