2018 Нови 2pieces/торба 71mm Злато Алуминиум Легура Жица за Цртање Криви Линија Шарм Pendant за DIY Ѓердан Earring Додатоци
Ново - 5 %

2018 Нови 2pieces/торба 71mm Злато Алуминиум Легура Жица за Цртање Криви Линија Шарм Pendant за DIY Ѓердан Earring Додатоци

Залиха
DEN 151.20
DEN 144.00
Износот:


Боја : Златна
Материјал : Алуминиум Легура
Тежина : Околу 6g/торба
Количина : 2 парчиња/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
noverty
Број На Модел На:
PJ748
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Алуминиум Легура

Поврзани производи