Врвен квалитет трендовски Кристално Сребро прстен Црвена Сина, розова Кристал љубов Срцето Шупливи Крило Ангел мајки ден подароци за мама UNB056
Ново - 9 %

Врвен квалитет трендовски Кристално Сребро прстен Црвена Сина, розова Кристал љубов Срцето Шупливи Крило Ангел мајки ден подароци

Залиха
DEN 239.52
DEN 218.00
Износот:

Ви благодариме!
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Се Однесуваат На Производите
.
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 Payment
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Пакет
Ако ви треба подарок кутија, Можете да платите за од
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! За Повратни Информации
1).ние навистина треба вашата поддршка.
__E-mail : Qingtian_jewelry#163.
5) По send to post(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии. да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Пратката & Данок
1) Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на Дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
2) Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.com (промена # да @)
2). Ако сте задоволни со нашите производи,pls не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации.
2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект,
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Контактирајте со нас
1).

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
KITEAL059
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
UNB056
Прстен тип:
Свадба/Партија/Ангажман
свадба накит:
Денот на вљубените Подароци
Површината Ширина:
како слик
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции:
Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст
експрес:
Бесплатен превозот

Поврзани производи