GKTINOO лето нова мајка влечки модни дами влечки меки и удобни Жените високи потпетици мода кристал летни чевли
Ново - 50 %

GKTINOO лето нова мајка влечки модни дами влечки меки и удобни Жените високи потпетици мода кристал летни чевли

Залиха
DEN 2592.00
DEN 1296.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
TPU
Број На Модел На:
Q1140
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Платформа Висина:
0-3cm
Применливи место:
надвор
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
GKTINOO
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Лето
Чевли Тип:
Слајдовите
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes

Поврзани производи