Овча ракавици женски зимски двоен слој термички ракавици кожа кејп харе волна екран на допир за вистинска кожа

Овча ракавици женски зимски двоен слој термички ракавици кожа кејп харе волна екран на допир за вистинска кожа

Залиха
DEN 1008.00
Износот:

детали за производот

Декларираните карактеристики

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JM104
Материјал:
Вистинска Кожа
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Стил:
прст ракавици

Поврзани производи