Мини Роденден Украси за деца Фолија Балони Невестата и младоженецот Партија Материјали Свадба/ноќта на Вештерките/Божиќ
Ново - 31 %

Мини Роденден Украси за деца Фолија Балони Невестата и младоженецот Партија Материјали Свадба/ноќта на Вештерките/Божиќ

Залиха
DEN 21.60
DEN 15.00
Износот:


големина 84*46 CM
Добредојдовте да се купи

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажирање на Децата Ден
Бренд Име:
DIWONI
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Поврзани производи