BARCUR Браун Очила Ретро Дрво Eyewear Мажите Бамбус очила за сонце Жените Очила Унисекс Сонце Очила со случајот Eyewear Oculos
Ново - 49 %

BARCUR Браун Очила Ретро Дрво Eyewear Мажите Бамбус очила за сонце Жените Очила Унисекс Сонце Очила со случајот Eyewear Oculos

Залиха
DEN 1787.52
DEN 912.00
Износот:


Добредојдовте на BARCUR Официјалната Продавница
Опис На Производот
Бренд : BARCUR
Рамка : Бамбус дрво
Леќи На Камерата : Polaroid
Одговараат : Унисекс Зошто Choo se BARCUR?
1. Уникатен, Фантастична Модерен, Добар Изглед. Еко-пријателски
2. Поларизирани Леќи со УВ заштита
3. Тоа може да го подобри вашиот изглед и да се подобри вашата доверба!
4. Добро спакувани за заштита
BARCUR Оригиналното Пакување
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ КАКО ШТО Е ПОДОЛУ
Плаќање :
* Ние можат Alipay тука
* Сите големи кредитни картички се прифаќаат мисла безбедна уплатата EXCROW
Гаранција & Враќа :
* 30days. гаранција од испратено датум, ве молиме контактирајте со нас мисла е-пошта пред да се врати на неисправни објект.
* Купувачот resonsible за враќање превозот цена, се Врати во објектот треба да inclue оригиналното пакување и додатоци
Услуги На Клиентите :
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5 ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши ова прашање за вас.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу увоз за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине nagative повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да го реши секој проблем. Ви благодариме на сите, Може да сила да биде со вас!

Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
50mm
Бренд Име:
BARCUR
Леќа Ширина:
60mm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BC8200
Леќи Материјал:
Polaroid
Рамка Материјал:
бамбус
Стил:
правоаголник

Поврзани производи